Yatırım Danışmanlığı

Yatırım Danışmanlığı

Yatırım Danışmanlığı

Yabancı Yatırım Danışmanlığı

Türkiye; gelişen nüfusuyla, kalifiye ve dinamik işgücüyle, telekomünikasyon, bankacılık ve finans sektörlerindeki altyapısıyla ve stratejik bölgesel konumuyla girişimcilere ve yatırımcılara 21. yüzyılda önemli ve geniş fırsatlar sunmaktadır.

  • Sektörel Çalışmalar: Çözüm ortakları işbirliğinde sektörel bilgi birikimi ve deneyimi ile detaylı pazar ve sektör analizleri hazırlanmaktadır.
  • Strateji Danışmanlığı: Türkiye'de yatırım yapmak isteyen yerli ve yabancı şirketlerin pazara girişte doğru stratejiyi belirlemelerine destek olunmakta ve uygun iş ortaklıklarının kurulmasında görev alınmaktadır. Bu amaçla, detaylı sistem analizleri, verimlilik analizleri ve şirket değerlendirmeleri hazırlanarak, birleşme ve satın alma faaliyetlerine destek verilmektedir.
  • Şirket Kurulumu: Türkiye'de şirket kurmak isteyen yabancı yatırımcılara, şirket kurulumu ve yatırım teşvikleri konusunda danışmanlık hizmeti verilmekte, yasal ve bürokratik işlemler konusunda destek sağlanmaktadır.
  • İK Desteği: Geniş tecrübemiz ile insan kaynakları planlaması yapma ve yabancı personel için çalışma izinlerinin alınması konularında çözüm ortaklarımız ile destek sağlanmaktadır.
  • Tanıtım Faaliyetleri: Müşterilerinin pazarlama ve iletişim stratejilerinin geliştirilmesine çok kapsamlı iş projeleri ile destek verilmektedir.
  • Gayrimenkul Yatırımları: Özellikle Türkiyede gayrimenkul alanında yatırım yapmak isteyen kurumlara araştırma ve danışmanlık hizmetleri sunulmaktadır.